Reference

Roháče - Západní Tatry

Chci Vám poděkovat za skvělé dva týdny pobytů na Julianinom Dvore pro naše členy SPCCH Uh.Hradiště, pobyty byly velmi příjemné, jídlo všem chutnalo obsluhující personál byl přívětivý, zkrátka není co vytknout. 

Velkou poklonu a poděkování bych chtěl vyjádřit i slečně delegátce Denise, která byla přímo vynikající, vystupovala profesionálně a nadchla svým jednáním a výkladem.
Ladislav Hamřík, předseda Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z.s.; KO Zlín

V sobotu jsme se vrátili z „Roháčů“, kde jsme byli úplně  všichni velmi  spokojeni – se vším – i když počasí bylo „uplakané“, ale  nakonec  jsme nikde  nezmokli. A tak se sluší poděkovat Vám za perfektně připravěný program i  řidiči – Davidovi, který je nejen  vynikající a klidný řidič, ale i milý a vstřícný člověk – perfektně zajistil občerstvení v době povinných přestávek  a vůbec podílel se na příjemném a pohodovém průběhu pobytu. A nakonec jsem si nechala  poděkování naší paní průvodkyni, p. Martě Skručákové s manželem: všichni jsme byli z jejich přístupu k nám    nadšeni:  všechno probíhalo  bez jakýchkoliv „zádrhelů“ -vše v pohodě,. ve snaze všem vyhovět – což není zanedbatelné ( např. p. Marta zajistila i chirurgický zákrok – vytažení stehů jedné naší účastnici).. A navíc jsou úžasní zpěváci a společníci. A když ještě přivedli své kamarádky z kvarteta „Stará krčma“ – užili jsme si s nimi 2 perefektní večery.  Já osobně nezapomenu na emoicionální zážitek, kdy v kostele na Slanickém ostrově umění, po ukončení prohlídky zazpívali „mariánskou píseň“, čímž ten vizuální zážitek výstavy lidového umění  mnohonásobně povýšili.

Píši – samé superlativy, ale tak to skutečně bylo a všichni to tak citili.  A velmi mne potěšila reagence p.   Koudelové Pavly – téměř slepé paní – která mi říkala, že navšívit Roháče bylo její  přání i v době kdy ještě neměla potíže se zrakem – moc děkovala za péči ( byla  však velmi soběstačná a já ji obdivuji jak se se svým hedikepem  vyrovnala – je přékladem, že téměř všechno  je možné když  se nerezignuje)- a tak to její „poděkování“ Vám předávám, ale i p. Martě s manželem i Davidovi. Znovu jsem se tam setkala i s průvodkyní Deniskou – taky moc milá a příjemná,  

Přeji Vám samé takové spokojené „účastníky zájezdů“ a tak perfektní spolupracovníky, které máte. Srdečně zdravím a těším se na setkání – D.Krejčí

Pálava

Dobrý den,paní Tvarohová musím poděkovat slečně Márii za zařízení všech programů a pěkné a milé zacházení se všemi účastníky. Rovněž spolehlivost pana řidiče Tejrala.
Prožili jsme hezký týden v příjemném prostředí v Penzionu Pod Kraví horou i personál byl velice vstřícný.
Děkuji za všechny a doufám že ještě využijeme Vašich služeb.  Petrová

Jižní Čechy

Dovolujeme si tímto poděkovat delegátům panu Tvarohovi, Karolínce a Péťovi z CK IMT TOUR za úžasný týden strávený na rekondičním pobytu ve Veselí n/Lužnicí.
Všestrannou péči nám věnovali během celého pobytu ať už při návštěvách krásného okolí Jižních Čech, při prohlídkách historických měst a památek ale také programem na hotelu Lucia.
Co je nuda jsme rozhodně nepoznali. S úsměvem a s neuvěřitelně vstřícným přístupem zvládali 70ti člennou skupinu starších osob, z nichž někteří chodí s pomocí holí ale také jednu paní na vozíku. Před každou akcí jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informaci, všude nás osobně doprovázeli.
Doporučujeme pobyty a výlety s touto CK IMT TOUR.
Za skupinu STP okresní organizaci Karlovy Vary
O. Kriegelová

Bojnice

Vážení a milí přátelé,

konečně jsem našel čas, abych napsal dopis plný díků za nádhernou dovolenou, kterou jste pro nás připravili v Bojnicích od 10. do 15.6. 2018.
Ubytování a stravování vysoko předčilo naše očekávání, nikdo si nemohl ani v nejmenším na cokoli stěžovat. Personál hotelu byl velmi příjemný, úslužný, prostě profesionálové.
Návštěvy Trenčianských, Rájeckých i Turčianských lázní byly perfektně organizované, každý našel co potřeboval, koupání, vířivky a vše co lázně nabízejí. Průvodkyně byla naprosto skvělá a
dokonale nás i při cestách autobusem informovala o všem zajímavém okolo nás. Kéž by všichni
průvodci byli tak zapálení do své práce.
V Bojnicích jsme navštívili koupaliště Čajka a byli jsme jím nadšeni. Bojnice jsou vůbec krásné,
klidné lázeňské město s pohádkovým zámkem, velmi pěknou ZOO a spoustou restaurací a kaváren, cukráren i pěkných parků pro procházky.
V příloze posílám pár fotek a už se těšíme na dovolenou s Vámi v příštím roce.

Moc Vám za vše děkujeme
Vaši přátelé z Doks
Jarda, Laduš a všichni spokojení klienti